Znajdziesz mnie wśród chmur

Autor: Ilona Ciepał-Jaranowska
Wydawnictwo:
Data wydania: 2024-03-05
Kategoria: Powieści obyczajowe
ISBN: 9788396720788
Ilość‡ stron: Ilość stron:348

Czy ,,dobranoc" - czułe pożegnanie dnia - może stać się przekleństwem, które odbiera spokojny sen na długie miesiące?

Szczęście Joanny roztrzaskało się na miliony kawałków. Na setki tysięcy blaszanych odłamków, na które rozbił się pilotowany przez jej ukochanego Marcina samolot... ale na jeszcze więcej fragmentów rozpadło się jej serce, które spowolniło tak, że niemal przestała żyć. Ze stanu swoistej hibernacji próbuje pomóc jej wyjść siostra, Marta, której mąż, Bartek, również jest pilotem i był przyjacielem Marcina.

Asia wie, że musi zacząć na nowo żyć, ale nie potrafi. Nie ma sił, by wrócić do pracy, jednak nowy szef, Hubert, stawia sprawę jasno: albo wraca, albo zostanie zwolniona. Przymuszona pojawia się w biurze i nieoczekiwanie odnajduje tam wsparcie w koleżance, Joli. Ulgę w codzienności przynosi Asi sztuka. Tworzy obrazy niosące w sobie ogromny ładunek emocji, które dotąd dusiła w sobie...

"Znajdziesz mnie wśród chmur" to przejmująca opowieść o stracie i o przechodzeniu żałoby, podczas której główna bohaterka przedziera się przez wszystkie odcienie czerni, by dostrzec, że świat ma też inne barwy. Szczęście po stracie jest możliwe, trzeba się tylko na nie odważyć. Czy Asia znajdzie w sobie tę odwagę?

SklepCenaLink
Patroni medialni